Osnovna škola Većeslava Holjevca Zagreb

OSNOVNA ŠKOLA VEĆESLAVA HOLJEVCA

Poziva roditelje

upisnog područja naše škole

(ALEJA POMORACA, ALKARSKI PUT, AVENIJA VEĆESLAVA HOLJEVCA OD 2 NADALJE, BRAJKOVIĆEV PRILAZ, BRODOGRADITELJSKA ALEJA, FROUDEOVA, PARK HRVATSKE MORNARICE, PARK MLADENACA, RADMANOVAČKA, RESSELOVA, SIGET, SORTINA, TRG SENJSKIH USKOKA, VISINOV PRILAZ)

kao i sve ostale zainteresirane roditelje/djecu/učenike

za upis u našu Školu, koji ne stanuju na našem

upisnom području

(MOGU SE UPISATI U NAŠU ŠKOLU UZ OPRAVDANU ZAMOLBU S NAVODOM RAZLOGA UPISA,NPR.: PRODUŽENI BORAVAK, SPECIFIČNOST UČENJA FRANCUSKOGA JEZIKA, MOGUĆNOST UPISA ODGOVARAJUĆIH IZVANŠKOLSKIH AKTIVNOSTI (2 ŠKOLE STRANIH JEZIKA i dr.), BRAĆA I SESTRE KOJI VEĆ POHAĐAJU NAŠU ŠKOLU,BAKA I DJED ŽIVE U BLIZINI ŠKOLE I SL.)

Termin dolaska na procjenu zrelosti Vašeg djeteta za upis u prvi razred možete rezervirati na telefon 016522613 ukoliko niste na našem upisnom području.Neovisno o terminu odlaska na pregled školskoj liječnici dr. Blaženki Kovačević Petrovski možete pristupiti utvrđivanju psihofizičkog stanja djeteta/učenika u školi s napomenom da se na vrijeme naručite za isti kod školske liječnice.

Radujemo se Vašem dolasku !

Priloženi dokumenti:
Upisi u 1. razred.pdf